Hej! Jako, że na wiki jest już 19 artykułów (z czego jestem bardzo zadowolona), postanowiłam zrobić głosowanie na wyróżniony artykuł, który znajdzie się na stronie głównej. Poniżej prezentuję zasady:

  1. Artykuły zgłaszamy poniżej, w odpowiedzi podajemy link do zgłaszanego artykułu.
  2. Każdy zgłaszany artykuł musi posiadać przynajmniej jeden obrazek. Jeśli artykuł nie będzie miał obrazka, wtedy odpowiedź z jego zgłoszeniem zostanie usunięta.
  3. Zgłaszający artykuł nie musi być jego twórcą, ale może.
  4. Można zgłosić więcej niż jeden artykuł, jednak każdego zgłoszenia dokonujemy w osobnej odpowiedzi. Jeśli w jednej wiadomości będzie więcej niż jeden link, wtedy wiadomość taka zostaje zedytowana przeze mnie i zostaje w niej tylko pierwszy link.
  5. Wszelkie wiadomości niebędące zgłoszeniami lub pytaniami będą natychmiast usuwane. To samo tyczy się wiadomości, w których będzie zgłaszany jeden artykuł więcej niż jeden raz. Wtedy pozostanie tylko pierwsze zgłoszenie, a pozostałe zostaną usunięte.
  6. Głosowania dokonujemy przez dawanie OKejek wiadomości, w której jest link do artykułu, na który głosujemy. Zabronione jest jednak dawanie OKejek swoim zgłoszeniom.
  7. Artykuł zgłaszany w wiadomości, która otrzyma najwięcej OKejek, zostanie wyróżniony na stronie głównej, a na jego górze znajdzie się szablon Wyróżniony artykuł (co prawda muszę go dopiero zrobić, ale to takie info).
  8. Głosowanie trwa do 20 września. Przez cały czas głosowania można także zgłaszać artykuły.

Mam nadzieję, że wszystko jest zrozumiałe. Jeśli będziecie mieli jakieś pytania, to proponuję, żebyście zadawali je na mojej tablicy, aby w tym wątku nie było niepotrzebnego spamu. Ale jeśli będziecie zadawać pytania tutaj, to nie róbcie tego w wiadomości, w której zgłaszacie artykuł, bo coś czuję, że wtedy zrobiłby się chaos.

No więc to tyle i pozdrawiam! :)