Witam! Jako, że administratorka wiki - Malina122 jest nieaktywna, jednak jej nieaktywność nie wyniosła ponad 60 dni, co według regulaminu pozwala na odebranie uprawnień bez ostrzeżenia, postanowiłam zorganizować małe głosowanie na forum. Dotyczy ono odebrania uprawnień administratora Malinie122.

Jedyne, co użytkowniczka zrobiła na wiki, to nazwy odznaczeń, za co jej bardzo dziękuję, jednak poza tym nie zrobiła nic więcej. Nawet jednej edycji w głównej przestrzeni nazw. No dobra, pisała jeszcze ze mną na tablicy, ale tego chyba nie można zaliczyć do "robienia czegoś na wiki". Poza tym, patrząc na jej wkład na innych wiki, które ma podane w zakładce "Ulubione wiki", widać, że na nich jest aktywna, co jest dodatkowym moim argumentem za odebraniem jej uprawnień.

Mam nadzieję, że nie uznacie tego za bezsensowny wątek, ale chcę poznać zdanie społeczności w tej sprawie. Można się rozpisać, podobnie jak ja, lub w swojej odpowiedzi napisać proste "Jestem za" albo "Jestem przeciw".

A, i zapomniałabym - głosowanie w tej sprawie trwa do 1 października, do czasu, gdy wygaśnie wyróżnienie tego wątku. Jeśli większość osób będzie za, wtedy uprawnienia Maliny122 zostaną odebrane.