Hej wszystkim! Już od dłuższego czasu zastanawiałam się nad pewną rzeczą i postanowiłam się nią wreszcie z Wami podzielić.

Otóż, jak pewnie wiecie, na naszej wiki funkcjonują tzw. fantazje - artykuły opisujące wymyślone postacie, miejsca, zwierzęta itd. Jednak prawie wszystkie tutejsze artykuły są fantazjami, a poza tym ta wiki stawia na humor, więc zaczęłam się zastanawiać nad usunięciem podziału artykułów na zwyczajne artykuły i fantazje. Nie byłaby to jakaś zmiana wpływająca diametralnie na nasze artykuły, jedyne, co by się zmieniło, to uogólnienie zasad dotyczących artykułów i usunięcie szablonu Fantazja wraz z kategorią Fantazja. Jak już mówiłam, jakaś bardzo duża zmiana to nie jest, ale wolę poznać opinię społeczności na ten temat ;)

W sumie i tak nie wiem, czy ktokolwiek przeczyta ten wątek, ale nie chcę nagle zacząć usuwać szablonu Fantazja ze stron bez wyjaśnienia przyczyny czy coś. Jeśli do końca wyróżnienia tego wątku (chyba do 15 listopada) nikt nie wyrazi swojego sprzeciwu, wtedy usunę podział artykułów.

Nom, to już koniec tego krótkiego wąteczku, papatki!

Dżemożerca11 Pisz! 18:04, lis 8, 2016 (UTC)